دسته بندی: اخبار ویژه
تاریخ انتشار: 21 آگوست 20
شهادت حامد ضابط قهرمان زورخانه ای استان تهران

حامد ضابط از قهرمانان کباده ورزش زورخانه ای استان تهران شب گذشته در تعقیب و گریز ماموران واحد گشت موتوری ضربت سرکلانتری چهارم پلیس پیشگیری پایتخت ، به شهادت رسید.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران و  به نقل از مهر، شب گذشته واحدهای گشت موتوری ضربت سرکلانتری چهارم پلیس پیشگیری پایتخت به یک دستگاه خودرو پراید مشکوک و به آن دستور ایست می‌دهند که راننده پراید بی توجه به دستور ماموران پلیس از محل متواری می‌شود.

در ادامه تعقیب و گریز صورت گرفته راننده پراید که پشت چراغ قرمز گیر کرده بود و راه فرار نداشت در اقدامی به صورت دنده عقب به سمت موتورسیکلت حرکت کرده و راکب و سرنشین موتور سیکلت را زیر گرفت که در پی این حادثه راکب و سرنشین موتور سیکلت (گروهبان یکم حامد ضابط و ستوان یکم محسن حسینی) مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

در این حادثه گروهبان یکم حامد ضابط از قهرمانان ورزش زورخانه ای استان تهران به شهادت رسیده و ستوان یکم محسن حسینی در بیمارستان تحت درمان است.

راننده پراید که دارای سوابق متعدد ارتکاب سرقت است نیز توسط گروه ضربت سرکلانتری چهارم دستگیر و تحقیقات ادامه دارد.

شایان ذکر است شهید حامد ضابط از قهرمانان رشته کباده ورزش های زورخانه ای استان تهران بود که شب گذشته طی حادثه ای به فیض شهادت نائل آمد.

 

تصویر
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی دارد
Designed and Developed by farahmanesh