دسته بندی: اخبار ویژه
تاریخ انتشار: 28 سپتامبر 20
حضور جمعی از مدیران مدیران و مرشدان زورخانه های تهران در هیأت استان

جمعی از مدیران مدیران و مرشدان زورخانه های تهران در هیأت استان حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، به دنبال بعضی شبهات پیش آمده و اعتراضات جمعی از مدیران و مرشدان زورخانه های استان تهران، در روز یکشنبه مهرماه آقایان اسماعیل سرپرست ، مجید معصومی ، علی نعیمی و علی طاهری از مدیران و مرشدان تهران به همراه آقایان اصغر نوراللهی (رئیس هیأت جنوب غرب) ، حسن فرزانه (رئیس هیأت جنوب شرق) و نظری پور (نائب رئیس هیأت شمال غرب) طی جلسه ای با عباس صباغی (رئیس هیأت استان تهران) و علی اسدی دولابی (نائب رئیس هیأت استان تهران) به بیان نقطه نظرات  خود در خصوص شیوه های مدیریتی و نحوه ی خدمات رسانی به زورخانه ها بحث و تبادل نظر کردند.

اسماعیل سرپرست به بیان نکاتی در زمینه مشکلات موجود زورخانه های سطح تهران پرداخت و از مدیران هیأت استان تهران خواست به آن توجه بیشتری نموده و نسبت به حل و فصل آن اقدام گردد وی همچنین از هیأت تهران به پاس انجام فعالیت ها و خدماتی که تاکنون صورت گرفته تشکر و قدردانی نمود.

همچنین عباس صباغی و علی اسدی دولابی نیز گزارشی از عملکرد و اقدامات صورت گرفته ی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران را بیان نمودند که مورد تایید حضار قرار گرفت.

همچنین مقرر شد در آینده اینگونه جلسات نیز برگزار گردد.

در پایان نیز مدیران و مرشدان شرکت کننده در این جلسه از آکادمی پهلوانی و زورخانه ای شهید حاج مهدی عراقی استان تهران بازدید بعمل آوردند.

تصویر
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی دارد
Designed and Developed by farahmanesh