دسته بندی: اخبار ویژه
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۹۵
بازدید رئیس هیأت استان تهران از زورخانه تازه تاسیس حضرت علی بن ابی طالب

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران ، ظهر پنجشنبه ۱۶ دی ۹۵ ، علی اسدی دولابی رئیس هیأت با همراهی عباس صباغی نائب رئیس ، عزیزالله فتاحی دبیر،حسین شیرازی روابط عمومی   و  مجتبی اسفندیاری و رضا مدنی مسئولین کمیته های امور حوزه ها و شهرستانها، ارزیابی و عملکرد هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران  با حضور در زورخانه حضرت علی بن ابی طالب (ع) از فضا و امکانات موجود این زورخانه بازدید بعمل آوردند.

در این دیدار حمیدرضا اعرابی مدیر زورخانه ضمن تشکر از حضور رئیس هیأت استان تهران و تیم همراه در بازدید از زورخانه حضرت علی بن ابی طالب (ع) اعلام آمادگی و میزبانی این مجموعه را در برگزاری مسابقات استانی بیان داشت و از نگاه ویژه شهرداری منطقه ۸ جهت حمایت از ورزش ولایی تشکر کرد.

همچنین در این بازدید اسدی دولابی رئیس هیأت استان تهران ضمن تشکر از ساخت و تجهیز این زورخانه ، ساخت زورخانه ها و آموزش ورزش زورخانه ای را دو الویت هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران دانست.

در این بازدید گودرزی رئیس اداره تربیت بدنی شهرداری منطقه ۴ تهران و رئیسی دبیر شورایاران منطقه ۸ تهران نیز حضور داشتند .

همچنین لازم به یادآوری است زورخانه حضرت علی بن ابی طالب (ع) یکی از میزبانان مسابقات هنرهای فردی استان در ایام الله فجر انقلاب اسلامی خواهد بود.

تصویر
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی دارد
Designed and Developed by farahmanesh