دسته بندی: اخبار ویژه
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۹۵
“برگزاری مسابقات رشته میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران” مسابقات هنرهای فردی استان تهران رشته میل گیری سنگین

مسابقات هنرهای فردی استان تهران یادبود شهید عراقی بمناسبت ایام الله فجر انقلاب اسلامی در رشته میل گیری سنگین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران،در روز جمعه ۲۴ دی ۹۵ و در دومین هفته ی مسابقات هنرهای فردی استان تهران، رشته میل گیری در رده بزرگسالان و به میزبانی زورخانه سید الكریم باقرشهر برگزار شد.

همچنین عباس صباغی نائب رئیس هیأت استان تهران ، عزیزالله فتاحی دبیر هیأت استان تهران، مسئولین كمیته های هیأت استان، روسای هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران،عبداللهی رئیس اداره ورزش و جوانان بخش باقرشهر،مسئولین شهرداری باقرشهر ، علاقمندان به ورزش زورخانه ای از نزدیك نظاره گر برگزاری این مسابقات در رده بزرگسالان ۹۰_ و ۹۰+ بودند.

این مسابقات از ساعت ۱۰:۳۰ صبح با قرائت قرآن كریم و توضیحات مسعود هدیه لو مسئول كمیته مسابقات هیأت استان و همچنین فنی این مسابقات آغاز شد و ورزشكاران ابتدا در وزن ۹۰_ به رقابت پرداختند، همچنین در ادامه ی این مسابقات ورزشكاران در وزن ۹۰+ به رقابت پرداختند و در پایان نفرات برتر پس از رقابتی سخت و نفس گیر مشخص شدند.

همچنین این رقابتها توسط عوامل شبكه سوم سیما پوشش خبری داده شد.

لازم به ذكر است در مسابقات میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران در رده بزرگسالان وزن ۹۰_ وحید لطف الله زاده از شهرستان اسلامشهر به مقام اول ، پیمان شمسایی از شهرستان شهریار به مقام دوم و همچنین علی خسروی از شهرستان ملارد به مقام سوم این مسابقات رسیدند.

همچنبن در مسابقات میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران در رده بزرگسالان وزن ۹۰+ محسن زارع از شهرستان اسلامشهر به مقام اول و اكبر خسروی به مقام دوم این رقابتها رسید.

همچنین در پایان این رقابتها نفرات برتر مدال و حكم قهرمانی و جوایز خود را از دست صباغی نائب رئیس هیأت استان تهران و فتاحی دبیر هیأت استان تهران و ستاوند پیشكسوت ورزش زورخانه ای استان تهران دریافت كردند.

تصویر
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی دارد
Designed and Developed by farahmanesh